רפלקסולוגיה אחרי לידה

רפלקסולוגיה אחרי לידה

שלשום הייתי מתנה! ולא סתם מתנה. מתנה אחרי לידה. (שזה, דוגרי, מתנה שאני מאוד אוהבת להיות).
אני אוהבת טיפולי רפלקסולוגיה לנשים אחרי לידה. גם אם בד"כ אני הכי אוהבת לטפל בקליניקה שלי, בטיפול הראשון שאחרי הלידה נחמד לבוא לבית של היולדת (אם זה מה שהיא זקוקה לו). בתוך כל האטרף, העייפות, הרגישות, החלב המטפטף ולעיתים הבדידות. לפעמים אני מביאה איתי גם מרק או תבשיל חם על הדרך, או גרנולה הום מייד, אם הספקתי.
בית אחרי לידה הוא בית עם אנרגיה אחרת. מיוחדת. ואחרי לידה ראשונה זה כמעט כמו להכנס למן בועה, קונכיה, מקדש.
שקט, מטפלים. רגע אחד של שקט בתוך כל הכאוס של אחרי הלידה. רגע אחד של לעצום עיניים, להתכנס פנימה, לנשום ואולי אפילו לגנוב קצת דקות שינה יקרות מפז.
לא תמיד יש מי שישמור על הפיצקים, אז לפעמים קורים ניסים והם פשוט ישנים להם, נרגעים מהאנרגיה הרכה שבאוויר ולפעמים הם איתנו, על המיטה, יונקים, שוכבים… וכן, לפעמים גם בוכים ואז עוצרים רגע, מרגיעים ומתחילים אח"כ שוב. הכל דינאמי בטיפול הזה.
רפלקסולוגיה אחרי לידה מקלה על כאבים ותחושת חוסר נוחות כתוצאה מהלידה וגם אחרי ניתוח קיסרי. מקלה על כאבי גב , כאבי שרירים, טחורים (הרפלקסולוגיה עובדת יופי!), עצירות, מסייעת לאיזון המערכת ההורמונאלית, מקלה על סתימות בשד (יש לי ניסיון מעולה עם מניעת דלקות בשד), דלקות וגודש בשד, עייפות וחוסר אנרגיה.
בעיני זו מתנה מופלאה לאישה שילדה וכן, יש לי שוברי מתנה אם שאלתן:-)
(ואם אתן ממש ממש רוצות לפנק מישהי, תנו לה שובר מתנה לטיפול, לעוזרת וכמה סירי לידה על הדרך…הו הו הו – זו המתנה האולטימטיבית בעיני!).

רפלקסולוגיה אחרי לידה

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים