סינוסיטיס -טיפים לטיפול טבעי

סינוסיטיס -טיפים לטיפול טבעי

כשמטופלת שלישית נכנסת השבוע לקליניקה ומספרת לי שהיא סובלת מסינוסיטיס כרגע, אני אומרת לעצמי שכדאי להזכיר לכם כמה טיפים לטיפול טבעי עצמי:

  • לוקחים גרב כותנה נקייה וממלאים בתוכה מלח גס, קושרים בקצה ומחממים במיקרו (זהירות, פעם הצלחתי לשרוף כך גרב...), עד שחמים ונעים. מניחים על האזור הכואב לפחות 10 דקות עד רבע שעה. לנטולי המיקרו: ניתן לחמם את המלח במחבת ואז להכניס לגרב.
  • רפלקסולוגיה עצמית, שכל אחד יכול לעשות לעצמו, או לבקש מבן/ בת הזוג (תמיד עדיף:-): המיקום של השתקפות הסינוסים בכפות הרגליים הוא הכריות העליונות של האצבעות, בצד הנגדי של הציפורניים.לאנשים שנוטים לסבול מסינוסיטיס תהיינה לעיתים כריות נפוחות, גדושות, מלאות, או בצורת טיפה.כמה דברים שאפשר לעשות: - עיסוי של כל כרית, נגד כיוון השעון. להתעכב על האזורים המלאים, או הכואבים יותר. להקדיש לכל אצבע לפחות חצי דקה ועדיף יותר.- ניקוז של כל אצבע מבסיס האצבע כלפי מעלה, בתנועת סחיטה. אפשר לדמיין איך כל החסימה מתנקזת והכל נפתח:-) - אותו הדבר בין האצבעות (אזורי ההשתקפות של דרכי הלימפה העליונות) - סחיטה מלמטה כלפי מעלה.
  • תערובת שמנים סינרג'י - (למבוגרים): מטפטפים כמה טיפות סינרג'י על הידיים, עוצמים את העיניים ומורחים על הסינוסים הכואבים ומעסים מהמרכז לצדדים. מהמצח לצדדים, מעצמות הלחיים לצדדים, אזור הלסת לצדדים, בתנועות חליבה, לכיוון האוזניים. אפשר לחזור על הטיפול כל רבע שעה, 6 פעמים - להניח שמן צמחי או ויטמין E, במידה וחוזרים על הטיפול.
  • פורמולת מדף צמחים סינית שנקראת BI YAN PIAN - גם היא יכולה להקל.
רפלרסולוגיה סינוסיטיס

ואם כל זה לא עוזר – טיפול רפלקסולוגיה או דיקור ממטפל מוסמך עשויים לעזור.

/ כללי

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים