מי אנחנו?

ביחד אנחנו גיגי ושלומי אליאש– אבא ואמא של אור, שחר ותום המתוקים.

התחלנו את דרכינו ברפואה המשלימה ביחד בשנת 1999– בקורס פרחי באך. גם רייקי למדנו ביחד ואח"כ, כשכבר הבנו שטיפולים זה לגמרי בשבילנו, מצא לו כל אחד מאיתנו את הנישה שלו:

שלומי:

למדתי קורס אחר קורס בתחומי העיסוי – עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי ורפואי, עיסוי רקמות עמוקות, ספורטאים, נשים בהריון, אבנים חמות, הדרכת עיסוי תינוקות… כל זאת למדתי , ואף לימדתי מספר קורסים בעיסוי במכללת "רידמן".

עבדתי בספאים שונים, בינהם ספא "יערות הכרמל", כמטפל. בשנים האחרונות עבדתי בתפקידים ניהוליים בספא "יערות הכרמל" ובספא "סאל מיה".
כיום מספק שירות טיפולים לחברת "אינטל" במספר סניפים בארץ. אני מטפל גם בקליניקה הביתית שלנו בפרדס חנה ובקליניקה בלב ת"א. מגיע לביקורי בית באזור פרדס חנה, כרכור, בנימינה, קיסריה, זכרון יעקב, גבעת עדה, ישובי אלונה.

שלומי עיסוי פרדס חנה
שלומי עיסוי פרדס חנה

גיגי:

מטפלת בעיסוי בטן ואגן בשיטת ארויגו ורפלקסולוגיה. בעקבות ההיריון הראשון והפיכתי לאם מצאתי את עצמי נמשכת ושואבת סיפוק מעבודה עם נשים בכלל ועבודה עם נשים סביב תהליכי פריון והריון בפרט.
כך התחלתי להתמחות בטיפול בנשים לקראת הריון, פוריות ונשים בהריון. בנוסף, למדתי גם ארומתרפיה ב"שלוס" ופרחי באך ב"מדיסין".
עבדתי מספר שנים כרפלקסולוגית בסניפים של "מכבי טבעי" בזכרון יעקב ובפרדס חנה.
בעבר עבדתי גם כרפלקסולוגית בהרצליה, בקליניקה של קרן סלע – מדקרת המתמחה בטיפול בנשים עם בעיות פריון ונשים בהריון.
בשנים האחרונות גיליתי את עולם הארויגו המרתק ונהנית כ"כ מהשילוב הקסום שבין ארויגו לרפלקסולוגיהץ
עובדת בקליניקה הביתית שלנו בפרדס חנה.

גיגי רפלקסולוגיה פרדס חנה
גיגי ארויגו

שנינו התנדבנו ב"ועד למלחמה באיידס" וטיפלנו באנשים החיים עם HIV.

כבר 18 שנים שאנחנו מטפלים. כל אחד לחוד ולפעמים גם ביחד. עובדים בקליניקה הפרטית שלנו, שנדדה לה, כמונו, בכמה מקומות בארץ, עד היעד האחרון – כבר כמעט 8 שנים, בפרדס חנה.

לפעמים אנחנו עוצרים רגע, מסתכלים, בוחנים את מה שיש לנו ואומרים – זכינו. כייף לנו להתקיים מעבודה שבה המהות היא לעשות טוב, לסייע, לעזור, לגרום לאדם שלפנינו לצאת (ברוב המקרים, כך אנו מקווים…) עם חיוך על הפנים, עם קצת יותר שלווה ועם הקלה במכאובים.

מקווים להמשיך לטפל, לעזור, ללמוד ולהתפתח עוד ועוד…

גיגי ושלומי אליאש רפלקסולוגיה ועיסוי פרדס חנה
גיגי ושלומי אליאש רפלקסולוגיה ועיסוי פרדס חנה