סדנאות

טובים השניים: אנדומטריוזיס. הסדנה הזוגית.

אחת השאלות שאני אוהבת לשאול מטופלות שלי עם אנדומטריוזיס שנמצאות בזוגיות היא – איך בן/ בת הזוג מתמודד עם האנדו' הזה שלכן?
שאלה כללית כזו, שמביאה לפעמים מגוון תשובות.
יש את אלה שישר יגידו – "וואו, הוא מדהים. כ"כ מבין ומנסה לעזור!"
יש את אלה שיגידו – "הוא לא באמת יודע עד כמה כואב לי. אני מנסה להסוות. להעמיד פנים".
יש את אלה שיגידו – "מאוד קשה לו לראות אותי ככה".
בתפיסה שלי אינטימיות היא גם היכולת לראות את בן / בת הזוג שלך בקושי ולהיות שם לצידו. כן, זה לא ממש סקסי לפעמים. אפילו להפך, בואו. אבל זו אם אמא של אינטימיות, של אהבה.
ולשם כך נוצרה הסדנה הזו. להקטין, ולו במעט, את תחושת חוסר האונים.
כי איזה קשה זה לראות את בת הזוג שלך סובלת ככה! באמת באמת קשה.
ותסכול, וחוסר אונים, ויאוש, וכאב.
הפעם זו סדנה של ביחד.
לא לבד, אישה אישה.
לא רק את עם האנדו' הזה והדרכים למצוא הקלה בהתמודדות.
הפעם זו את והוא. או את והיא. בני / בנות זוג.

מה נלמד בסדנה?
זו סדנה שנלמד ונתרגל (יש!) בה כלים מעשיים להקלה על כאב – במגע, עם שמנים, עם חבישות שמן קיק, עם רפלקסולוגיה וכדורי עיסוי.
נלמד ונתרגל נשימה.
נדבר על כאבים ביחסי מין, אם יעלה הצורך. נבין, באמת, איך אפשר לתמוך ולהתמך. נשאל ביחד את השאלה – איך אפשר לעזור?

בסדנה הקודמת היה הכל מהכל – היה שיתוף, עצב, אבל גם המון קלילות וצחוק. ובעיקר – התחושה הזו של לא לבד בכל זה.
וזה כ"כ חשוב ❤️

מתי 20/7/23/23
איפה: בסלונינו הנעים בפרדס חנה
כמה:
כמה: 280 ש"ח לאדם
שעות: 18:00-22:00, יום ה'

עלי:
גיגי אליאש, מטפלת בעיסוי בטן ואגן – סובאדה (ארויגו / עיסוי רחם), רפלקסולוגיה ארומתרפיה. מתמחה באנדומטריוזיס, פריון והריון.
בשנים האחרונות עיקר המטופלות שלי הן נשים עם אנדומטריוזיס ואדנומיוזיס, באופן יומיומי. אוהבת מאוד לטפל בנשים עם אנדומטריוזיס, משתוממת בכל פעם מחדש על המורכבות, המסתורין והרב גוניות של המחלה הזו ולא משתעממת לרגע. אוטודידקטית וחקרנית, שואלת שאלות ואספנית המלצות כרונית, עוברת לצידן רכבות הרים שלמות של אתגרים, כאב ומסעות ומודה על הזכות.
על הציור – איילת גד המופלאה.

ההרשמה ע"י תשלום מראש.
שילחו לי וואטסאפ ל052-8348735 ואשלח לכן קישור לתשלום באשראי או בביט. ניתן לשלם גם בפייבוקס
הסדנה למספר מצומצם של זוגות. פתוחה באהבה לכל המגדרים. הקדימו להירשם.

תגובות מהסדנה הקודמת:
~ "מה אני אגיד לכם, זה היה וואוו ונחת הדבר הזה. לתת לבנזוג אוהב שרוצה להקל, לדעת איך להעביר את הידע ככה שיהיה מצד אחד עדכני וברור ומצד שני עם טונותתתת של רגישות, כי האנדו' הזה מתבטא כל כך שונה אצל כל אחת, אצל כל זוג, זו כבר יכולת נדירה, שגיגי התברכה בה. גיגי בונה עולמות ויוצרת מרחבים ובעצם סוללת דרך להתמודדות, כי למי יש כוח לשאול ולבדוק ולחקור ולהתעדכן במה התחדש כשכל כך כואב כל הזמן. היא רואה באנדו' אתגר ולא קושי, שמסקרן אותה, שעושה לה חשק לבחון אותו ואת ההשלכות שלו והיא לגמרי משלבת בהמלצות שלה טיפול רפואי עם שיטות שונות ברפואה המשלימה, ובכך מייצרת גישה ייחודית להתמודדות, וזו האנרגיה שעוברת אל המטופלות שלה. אלף פעם תודה שאת כאן בדרך עם הלב שלך האוהב, עם הרכות האימהית המיוחדת שלך ועל המפגש הזה שלנו שהוליד הפעם הזאת, גם ברכה לזוגות נוספים".
~ " את לא מבינה באיזו אופוריה חזרנו וכמה שד. התלהב למרות שהיה סקפטי ואף פעם לא היה בסדנאות מהסוג הזה ובא כאילו רק בשבילי, ואמר שהוא לא ציפה שיהיה כל כך כיף והיה כל כך מרותק שהוא לא שם לב איך הזמן עבר, ושכולם היו ממש מקסימים, ולא הפסקנו לדבר על הסדנא כשחזרנו הביתה. 🥰
ואני באמת חושבת שזה מאסט לכל הזוגות שמתמודדים עם אנדו, ומאסט בשביל כל סוגי הגברים שהבת זוג שלהם עם אנדו כי גם אם זה גבר שמאוד משתתף ופעיל בתהליך של האישה זה נותן לו אפשרות קצת לחוות ולהכנס לעולם הזה מנקודת המבט שלה".
~ "אני מרגישה שנולד כאן משהו, שאין לנו מושג לאן יתגלגל, סטרטאפ של ממש.
כי סדנאות יש בשפע, אבל כזו שנוגעת בכאב, בצורה ישירה ופרקטית וגם כל כך עטופה ועדינה ומוכלת, זה רק את יכולת להמציא וזו מתנה"
~ "אני רוצה לספר לך שאני שוכבת עכשיו על הבטן עם שמן קיק ובקבוק חם על הגב/הסקרום, בדיוק איפה שתמיד כואב אבל אני לא יכולה למרוח לעצמי. א. גם בדיוק בישל לי חלב זהב, בדיוק בדיוק כמו שלמדנו בסדנה :)"